bootstrap template

Bezprzewodowe ładowanie

"Naładowany smartfon to jedna z podstawowych potrzeb człowieka"

Bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych dla biur, kawiarni, restauracji i hoteli.

Jedną z podstawowych potrzeb współczesnego człowieka jest naładowana bateria w urządzeniu mobilnym.
W biurze bezprzewodowe ładowanie to ciągłość działania, vide opis projektu w 4 New Square.
W kawiarni, restauracji bezprzewodowe ładowanie to minimum 10 Klientów dziennie, którzy zwiększają przychód lokalu, vide: opis projektu w Sacred Cafe.
Dlatego bezprzewodowe ładowanie marki Aircharge jest wykorzystywane w ponad 5000 miejsc na świecie, które można zlokalizować za pomocą bezpłatnej mobilnej aplikacji Aircharge Locator App.

Przykłady zastosowania bezprzewodowego ładowania

Instrukcja korzystania z ładowarki i adaptera

Umieścić ładowarkę w otworze 80mm.

Przykręcić zabezpieczenie ładowarki.

Podłączyć ładowarkę do prądu. 

Zwiększanie liczby osób odwiedzających stoisko podczas targów lub konferencji

Wypożyczanie stolików kawowych z bezprzewodowym ładowaniem na wydarzenia marketingowe.
Celem jest zwiększenie liczby osób odwiedzających stoisko podczas targów i konferencji. Osiągamy to wykorzystując bezprzewodowe ładowanie, które odpowiada na jedną z podstawowych potrzeb współczesnego człowieka, jaką jest naładowana bateria w smartfonie. 
UWAGA: bezprzewodowe ładowarki obsługują wszystkie urządzenia mobilne bez bezprzewodowego ładowania, za pomocą specjalnych adapterów z wtyczkami: Micro USB, USB Type-C, Lightning. 

Zwiększanie liczby osób odwiedzających stoiska podczas targów lub konferencji

Odpowiedź na podstawową potrzeb współczensego człowieka, jaką jest naładowany smartfon

Wypożycz bezprzewodowe łądowarki z kodem QR, który prowadzi na wybrany przez Ciebie "landing page" 

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE W HOTELACH

W ostatnich latach rola technologii w branży hotelarskiej wzrosła. Nadążanie za trendami technologicznymi jest niezbędne dla osób z branży hotelarskiej, ponieważ sama branża stała się niezwykle konkurencyjna. Każdego dnia powstają i wprowadzane są nowe rozwiązania, a technologia hotelowa, która jeszcze kilka lat temu wydawała się niezwykle futurystyczna, teraz stanowi nieodłączną część oferty hotelu, ośrodka lub centrum konferencyjnego.
Od obsługi gości przez marketing, do sprzedaży - inteligentna technologia hotelowa oferuje możliwości oszczędności kosztów i zwiększenia przychodów. Pozwala także właścicielom hoteli osiągnąć nowy poziom rentowności. Ci, którzy się nie przystosują, mogą szybko zostać pozostawieni w tyle przez hotele i firmy turystyczne, które wprowadziły nowe rozwiązania i pomysły.
Oczywiste jest, że żyjemy w świecie mobilnym, a urządzenia mobilne dominują w podróży.
Jednym z głównych wyzwań (i możliwości), przed którymi stoją hotelarze w 2019 r. i w następnych latach, jest inwestowanie w technologie mobilne i marketing cyfrowy.

WARUNEK KONIECZNY: ENERGIA ELEKTRYCZNA
Aby zaspokoić potrzeby Gościa hotelowego, który zawsze jest on-line, należy w pierwszej kolejności zapewnić bezpieczne i wygodne sposoby na ładowanie urządzeń mobilnych.
Porty USB są dość delikatne, są narażone na intensywne użytkowanie, nie można ich zainstalować wszędzie ze względu na przepisy bezpieczeństwa i nadal wymagają od użytkowników dostarczenia własnego kabla. Inne rozwiązania, takie jak szafki do ładowania lub przenośne akumulatory, okazały się bardzo niepraktyczne dla Gości. Szafki zmuszają klientów do pozostawienia telefonu na czas niezbędny do naładowania baterii, podczas gdy power banki wymagają dodatkowej obsługi, tj. upewnienia się, że zostaną zwrócone i w pełni naładowane, zanim kolejny klient zechce z nich skorzystać.
Qi to standard bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych i szybko staje się jednym z najgorętszych trendów w branży hotelarskiej w 2019 roku. Podobnie jak Wi-Fi, Qi jest teraz uniwersalnym standardem zapewnianym przez większość producentów urządzeń mobilnych, w tym Apple, Samsung, Huawei, LG, Google, Nokia, Motorola i więcej (zapoznaj się z naszym przewodnikiem zgodności, aby dowiedzieć się, które modele smartfonów oferują ładowanie bezprzewodowe).
Ponadto producenci smartfonów zaczęli również integrować technologię z akcesoriami, takimi jak najnowszy Galaxy Watch Active i Galaxy Buds od Samsunga lub AirPods drugiej generacji od Apple.
Właściciele tych urządzeń mogą umieścić urządzenie zasilane w standardzie Qi na bezprzewodowej ładowarce, aby naładować baterię, bez konieczności podłączania kabla lub używania adaptera.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWARKI W HOTELACH
Aircharge jest liderem w dostarczaniu bezprzewodowego ładowania dla sektora hotelarskiego.
Przy średnim miesięcznym użyciu każdej bezprzewodowej ładowarki ponad 1000 razy, w sieci składającej się z ponad 5000 lokalizacji w 55 krajach, Aircharge zapewnienia najwyższe standardy jakości bezprzewodowego ładowania w miejscach publicznych. Bezprzewodowe ładowarki Aircharge są specjalnie produkowane z jakościowycyh, są odporne na wodę i kurz. Ładowarki Aircharge zawierają dodatkowe funkcje, w tym czujnik ogrzewania termicznego, „wykrywanie ciał obcych” i bezpieczeństwo informacji, aby zapewnić bezprzewodowe ładowanie w hotelu, ośrodku wypoczynkowym lub centrum konferencyjnym, 24/7.
Dzięki integracji z powierzchnią, na powierzchni lub pod powierzchnią bezprzewodowe ładowarki Aircharge można łatwo zainstalować w pokojach, salonie, holu, barze, restauracji, salach konferencyjnych, oferując nieocenioną usługę zarówno dla gości prywatnych, jak i biznesowych.

INTERNET RZECZY I ZBIERANIE DANYCH
Oprócz ładowania, dołączenie do bezprzewodowej ładowarki, takich technologii jak kod QR i NFC, umożliwia użytkownikom korzystanie z dodatkowych usług bezpośrednio na ich telefonach komórkowych, jak np., zamawianie z menu oraz dostęp do najnowszych informacji, ofert i promocji.
Dzięki zbieraniu anonimowych danych hotele mogą również mieć w czasie rzeczywistym wgląd do statystyk użytkowania, co umożliwia mapowanie ruchu i czasu przebywania oraz monitorowanie wykorzystania przestrzeni.

POKÓJ HOTELOWY PRZYSZŁOŚCI
Instalacja bezprzewodowych ładowarek w nocnych stolikach, biurkach, a nawet w łazience (nawet szczoteczki do zębów i trymery są kompatybilne), oznacza pokój całkowicie wolny od plątaniny kabli, w którym goście nie muszą szukać dostępnych gniazdek elektrycznych, odłączać innych urządzeń.
Luksusowa sieć hoteli Peninsula Hotel w każdym pokoju zapewnia bezprzewodowe ładowanie Aircharge w standardzie, w szafce nocnej.

LOBBY HOTELOWE JAKO STREFA BEZPRZEWODOWEGO ŁADOWANIA
Najlepsze lobby / recepcje to te, które zaspokajają potrzeby Gości, zapewniając im nie tylko standardowe usługi, ale także usługi, których potrzebują.
W dzisiejszych czasach lobby to nie tylko miejsce do przejścia, ale raczej miejsce spotkań rodziny i przyjaciół, spotkań biznesowych oraz miejsce, gdzie mogą usiąść i pracować profesjonaliści i freelancerzy. Oferowanie ładowarek Aircharge może przekształcić lobby w przestrzeń, dając Gościom hotelowym i odwiedzającym powód nie tylko do odwiedzenia, ale także do zwiększenia czasu spędzonego w tym miejscu, a tym samym zwiększania wartości rachunku, co ma pozytywny wpływ na przychody.
Marki takie jak Novotel, Ibis, Hilton i Nordic Choice Hotel oferują bezprzewodowe ładowanie Aircharge we współdzielonych stołach i ladach w recepcji, osiągając średnio ponad 3000 interakcji miesięcznie na ładowarkę, przy średnim czasie przebywania powyżej 15 minut.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE W BARZE LUB RESTAURACJI
Przyciągnij gości do baru lub restauracji, umieszczając bezprzewodowe ładowarki Aircharge bezpośrednio przy ladzie lub przy stołach jadalnych.
Aplikacja Aircharge ma ponad milion pobrań na urządzenia z systemem iOS i Android. Dzięki umieszczeniu Twojej lokalizacji w aplikacji do odnajdywania miejsc z bezprzewodowym ładowaniem, zwiększysz odwiedziny i wygenerujesz dodatkowe przychody od klientów szukających urządzeń do ładowania swoich urządzeń.
Marki, takie jak Marriott, Yas Hotel i Premier Inn, mają bezprzewodowe ładowarki Aircharge zainstalowane bezpośrednio w barze dla klientów, którzy chcą naładować swój telefon przy drinku.

PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE I MARKETING NA BAZIE BEZPRZEWODOWYCH ŁADOWAREK
Programy lojalnościowe i inicjatywy marketingowe są podstawą każdej oferty sieci hoteli, aby stworzyć więź Klienta z marką.
Integracja kodu QR w bezprzewodowej ładowarce pozwala Gościom hotelowym korzystać z dodatkowych usług, a hotelarzom umożliwia wysyłanie powiadomień bezpośrednio na telefony komórkowe Gości.
Hotele takie, jak Yas Marina w Abu Zabi, część grupy Marriott, z powodzeniem wykorzystują tę technologię do promowania aplikacji Marriott Bonvoy ™ Rewards.

SALE KONFERENCYJNE JAKO STREFY BEZPRZEWODOWEGO ŁADOWANIA
Coraz więcej firm jest zorientowanych na technologie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego sale konferencyjne i centra konferencyjne muszą zapewniać korzystającym z nich Pracownikom sprzęt i zasoby potrzebne do wykonania ich zadań, w tym wygodny dostęp do zasilania przy biurkach, stołach konferencyjnych i konferencyjnych.


PODSUMOWANIE
Aircharge współpracuje z największymi markami w branży hotelarskiej, w tym z markami AccorHotels, takimi jak Novotel i Ibis, Hyatt, Hilton, Marriott, The Peninsula, Aloft, Yas, Nordic Choice i wiele innych.
Aby znaleźć wszystkie hotele oferujące bezprzewodowe ładowanie Aircharge, wystarczy pobrać aplikację Aircharge

The future is wireless!!!

The future is wireless!!!

Używamy 1 pliku "cookie". W Polityce Prywatności przeczytaj, dlaczego nie korzystamy z "cookies".