Bramy bezpieczeństwa
ZyWALL ATP

Intrusion Detection
Content Filtering
Sandboxing

ATP: Blokuje. Uczy się. Chroni.

ZyWALL ATP Firewall został wyposażony w technologię chmurową, która zapewnia ochronę przed trwałymi zagrożeniami, zapewniając ochronę przed nieznanymi atakami. 
Ochrona wielowarstwowa z podstawowego pakietu zabezpieczającego może blokować złośliwy i podejrzany ruch, zapewniając bezpieczeństwo Twojej sieci firmowej 
Cloud Intelligence identyfikuje nadchodzące zagrożenia, więc baza danych o zagrożeniach w chmurze nieustannie się uczy, rozwija i rośnie po każdym ataku.
Cloud Intelligence wyodrębnia informacje o najwyższym rankingu zagrożeń i stale aktualizuje wszystkie zapory ATP. Ta globalna synergia udostępniania umożliwia zaporom ATP zapobieganie wszelkim ukrytym zagrożeniom.

Mechanizm identyfikacji w chmurze

Zyxel Cloud Intelligence identyfikuje nieznane pliki ze wszystkich zapór sieciowych ATP, gromadzi wyniki w bazie danych i zapewnia wszystkim ATP codzienną aktualizację, skutecznie zmieniając każde nowe zagrożenie w nowy element bazy danych Jest to samozwijający się system, który nieustannie rośnie i przez cały czas dostosowuje się do nowych zaawansowanych ataków.

Sandboxing

Sandboxing to izolowane środowisko w chmurze, które przechowuje nieznane pliki w celu identyfikacji nowych rodzajów złośliwego oprogramowania, których konwencjonalny statyczny mechanizm bezpieczeństwa nie jest w stanie wykryć, zapewniając ochronę przed atakami typu zero-day.

Filtr reputacji

Filtr reputacji, składający się z reputacji IP, filtru DNS i filtru zagrożeń URL, dopasowuje adresy IP / domeny / URL do zawsze aktualnej bazy danych reputacji w chmurze i określa, czy dany adres jest wiarygodny, czy nie. Poprawia to skuteczność blokowania, ogranicza dostęp do złośliwej domeny / adresu URL, a także blokuje dostęp z zainfekowanych źródeł, zapewniając w ten sposób szczegółową ochronę przed stale ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Raporty i analizy

Panel zarządzania zapory ATP zapewnia przyjazne dla użytkownika infograficzne zestawienie ruchu i statystyki zagrożeń. Użytkownicy mogą również wykorzystywać SecuReporter do dalszej kompleksowej analizy zagrożeń.

Bramy bezpieczeństwa serii ZyWALL ATP

ATP Firewall Sandbox - "piaskownica w chmurze na hakerów"

Testowanie
bramy bezpieczeństwa
dla sieci komputerowej

Poznaj, jak działa:
Firewall, Intrusion Detection, Content Filtering, Sandboxing

© Copyright 2023 Kowalski ORG - Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed with ‌

Offline Website Maker