Multigigabitowa przepustowość sieci komputerowej 

Zarządzalne przełączniki typu Smart

Przełamanie wydajności 1Gbps

Nowy przełącznik z serii XS1930 obsługuje standard IEEE 802.3bz. Dzięki czemu umożliwia zastosowanie w istniejącej infrastrukturze okablowania technologii multigigabitowej. Oferuje ona do 10 razy większą przepustowość, bez konieczności przeprowadzania kosztownej i uciążliwej modernizacji przewodów sieciowych. Ponadto przełącznik został wyposażony w pierwszą na rynku 5-kolorową diodę LED, która natychmiast wyświetla prędkość portu operacyjnego.

Każdy z portów multigigabitowych w przełączniku z serii XS1930 obsługuje prędkości 100M/1G/2.5G/5G/10G, które są dostosowane do wszystkich urządzeń sieciowych. W przypadku rozwiązań obsługujących prędkość 2.5G/5G, takich jak punkt dostępowy WiFi 6 (11ax), serwery i stacje robocze mogą działać z maksymalną prędkością bez wymuszania obniżania szybkości połączeń do 1G.

Prawdziwa sieć szkieletowa
WiFi 6

WiFi 6 wymaga szybszej sieci LAN (>1 Gb/s) i zasilania (PoE++). Model PoE XS1930-12HP obsługuje najnowszy standard PoE IEEE 802.3bt (PoE ++), zapewniając na porcie moc do 60 W dla punktu dostępowego WiFi6, a także kompatybilność wsteczną z istniejącymi urządzeniami PoE/PoE +. Dzięki dużemu budżetowi mocy do 375 W, XS1930-12HP zapewnia wystarczającą przestrzeń dla połączeń z maksymalnie 8 punktami dostępowymi WiFi 6 (11ax).

Inteligentne lokalne oraz zdalne zarządzanie przełącznikiem

Seria XS1930 podnosi poziom satysfakcji użytkownika dzięki unikalnemu przyciskowi „Restore”, który odpowiada za przywracanie konfiguracji. Urządzenie obsługuje również kompleksowe funkcje SMB takie jak VLAN oraz ulepszony mechanizm QoS i LAG ze statycznym routingiem IPv4 / IPv6 w warstwie 3. Wszystkie te funkcje można konfigurować lokalnie za pomocą przyjaznego interfejsu dostępnego przez przeglądarkę internetową.

Przykłady zastosowań rozwiązań multigigabit ZYXEL w sieciach komputerowych

Zarządzanie siecią komputerową w chmurze

Zarządzanie siecią komputerową "on-site"

Testowanie
przełączników multigigabitowych

Analiza wydajności i testowanie to standard 

© Copyright 2021 Kowalski ORG - Wszelkie prawa zastrzeżone

Mobirise best website maker